Gra w dopasowywanie kolorów

Joanna
Gra w dopasowywanie kolorów

Gra w dopasowywanie kolorów

To dodatek do gry w dopasowywanie kolorów, która wykorzystuje puszki z farbą - stała się bardzo popularna. Są to puszki, których możesz użyć w grze, jeśli chcesz. Są szare, różowe, żółte, czerwone, zielone, fioletowe, pomarańczowe, białe itd.

Dzieciom z pewnością spodoba się łączenie puszek z farbą w odpowiednim kolorze! Młodsze dzieci mogą zacząć od zaledwie dwóch lub trzech puszek, podczas gdy starsze dzieci lub osoby potrafiące rozróżniać kolory mogą wykonać zadanie ze wszystkimi puszkami farby naraz, jeśli jest to pożądane! Laminując puszki z farbą i towarzyszące im przedmioty, możesz z łatwością wielokrotnie wykorzystać tę czynność również z wieloma dziećmi.

Ta gra w dopasowywanie kolorów to gra, którą z pewnością pokochają maluchy w wieku przedszkolnym! Działa tam, gdzie masz wydrukowane obrazy.

Dzięki tej grze maluchy mogą dowiedzieć się więcej o kolorach i jak upewnić się, że określone kształty „pasują”, ponieważ pasujące kolory również mają określone miejsce w puszkach z farbą, w których się znajdują.

Download: http://teachersmag.com/posts/paint-can-color-matching-game

Download: http://teachersmag.com/posts/color-matching-game-for-toddlers

Author:
Gra w dopasowywanie kolorów
January 14, 2021
+25Vote! Vote!
Comments:
Comments: 2.
Register to view comments